Drzwi prysznicowe

Jakie wybrać drzwi prysznicowe?

Drzwi prysznicowe są zwieńczeniem kabiny prysznicowej. Ważne, aby dobrać je z głową, bo mają nam służyć przez lata. Jaki mamy wybór?

Do wyboru mamy drzwi prysznicowe uchylne i rozsuwane, zarówno w wersji jednoskrzydłowej, jaki dwuskrzydłowej. Szerokość drzwi prysznicowych oscyluje między 60 cm a 150 cm.

Drzwi prysznicowe mogą być wykonane z przezroczystego szła, szkła o powierzchni matowej lub z tworzywa sztucznego. Szkło może mieć wykończenie przezroczyste, brązowe lub grafitowe. Drzwi mogą być bez ramki lub z ramką chromowaną czy satynowaną.

O drzwi prysznicowe należy właściwie dbać. Regularnie czyszczone będą nam służyły długo i nie stracą swojego atrakcyjnego wyglądu. W razie potrzebny należy wymienić uszczelki, aby drzwi nie przeciekały.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kabina prysznicowa Od jakiegoś czasu myślałam o zamianie wanny na kabinę prysznicową. Oglądając kabiny doszłam do wniosku, że standardowa kabina nie będzie pasowała do mojej łazienki, nie tylko przez wymiar, ale i wygląd. Szukałam informacji o producentach kabin i wykonawcach. Wpisując hasło: kabiny prysznicowe Elbląg i znalazłam firmę, która, wykonuje kabiny pod wymiar i zapytałam o szczegóły i cenę. Umówiłam się na odpowiedni dzień. Przyjechali fachowcy i zmierzyli miejsce pod kabinę. Potem omawialiśmy szczegóły, przeglądałam wzory. Mogłam jeszcze zamówić parawan do mojej wanny, żeby brać prysznic na stojąco i nie zalać wodą podłogi i ścian, ale zdecydowanie wolałam kabinę. Polecony wzór bardzo mi się podobał. Po zdjęciu wanny i zamontowania kabiny byłam jeszcze bardziej zadowolona, ponieważ moja kabina była bardzo ładna, subtelna i prosta, bez zbędnych załamań, idealna do mycia, gdzie w szybki i prosty sposób mogę utrzymać czystość. Bardzo pasuje do wystroju łazienki i zajmuje mało miejsca, choć jest w środku przestronna. sitemap