Kabina prysznicowa z sauną

Jak wyobrażam sobie swoją łazienkę?

Ostatnio razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na remont łazienki. Nie ukrywam, że w końcu mogłam kupić sobie to, o czym marzyłam już od dawna.
O czym mówię? A mianowicie kabina prysznicowa z sauną. Ceny takich luksusów są różne, ale teraz wiem, że gdy decyduję się na remont to chcę zrobić wnętrze, jak najlepiej potrafię.
Wiem, że koszty remontów nie są najmniejsze. Lubię majsterkować, to co zrobimy sobie samemu na pewno będzie miało odzwierciedlenie w pieniądzach.
Firmy oferują przeróżne kabiny prysznicowe z sauną. Mi zależało przede wszystkim na jakości i miejscu dla dwóch osób. Lubię przestronne wnętrza, lubię dużo przestrzeni – to zdecydowało przede wszystkim o wyborze odpowiedniego sprzętu.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kabina prysznicowa Od jakiegoś czasu myślałam o zamianie wanny na kabinę prysznicową. Oglądając kabiny doszłam do wniosku, że standardowa kabina nie będzie pasowała do mojej łazienki, nie tylko przez wymiar, ale i wygląd. Szukałam informacji o producentach kabin i wykonawcach. Wpisując hasło: kabiny prysznicowe Elbląg i znalazłam firmę, która, wykonuje kabiny pod wymiar i zapytałam o szczegóły i cenę. Umówiłam się na odpowiedni dzień. Przyjechali fachowcy i zmierzyli miejsce pod kabinę. Potem omawialiśmy szczegóły, przeglądałam wzory. Mogłam jeszcze zamówić parawan do mojej wanny, żeby brać prysznic na stojąco i nie zalać wodą podłogi i ścian, ale zdecydowanie wolałam kabinę. Polecony wzór bardzo mi się podobał. Po zdjęciu wanny i zamontowania kabiny byłam jeszcze bardziej zadowolona, ponieważ moja kabina była bardzo ładna, subtelna i prosta, bez zbędnych załamań, idealna do mycia, gdzie w szybki i prosty sposób mogę utrzymać czystość. Bardzo pasuje do wystroju łazienki i zajmuje mało miejsca, choć jest w środku przestronna. sitemap