Kabina prysznicowa

Nowoczesna łazienka

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Dobrze zaprojektowana i urządzona, może stać się ozdobą naszego domu.
W zależności od powierzchni i indywidualnych upodobań domowników, stosuje się różne rozwiązania, mające maksymalnie zwiększyć komfort jej używania i przebywania w niej.
W przypadku małych łazienek, z reguły rezygnuje się z montażu wanny. Zastępuje ją wówczas kabina prysznicowa, która przede wszystkim zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, a ponadto kąpiel w niej jest dużo szybsza oraz bardziej ekonomiczna, gdyż biorąc prysznic zużywamy mniej wody.
Wybór kabin prysznicowych jest ogromny, a ich różnorodność pod względem wielkości, kształtu i stylistyki, jest w stanie zadowolić każdego użytkownika.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kabina prysznicowa Od jakiegoś czasu myślałam o zamianie wanny na kabinę prysznicową. Oglądając kabiny doszłam do wniosku, że standardowa kabina nie będzie pasowała do mojej łazienki, nie tylko przez wymiar, ale i wygląd. Szukałam informacji o producentach kabin i wykonawcach. Wpisując hasło: kabiny prysznicowe Elbląg i znalazłam firmę, która, wykonuje kabiny pod wymiar i zapytałam o szczegóły i cenę. Umówiłam się na odpowiedni dzień. Przyjechali fachowcy i zmierzyli miejsce pod kabinę. Potem omawialiśmy szczegóły, przeglądałam wzory. Mogłam jeszcze zamówić parawan do mojej wanny, żeby brać prysznic na stojąco i nie zalać wodą podłogi i ścian, ale zdecydowanie wolałam kabinę. Polecony wzór bardzo mi się podobał. Po zdjęciu wanny i zamontowania kabiny byłam jeszcze bardziej zadowolona, ponieważ moja kabina była bardzo ładna, subtelna i prosta, bez zbędnych załamań, idealna do mycia, gdzie w szybki i prosty sposób mogę utrzymać czystość. Bardzo pasuje do wystroju łazienki i zajmuje mało miejsca, choć jest w środku przestronna. sitemap