Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Kilka lat temu w Polsce nastała moda na pozbywanie się wanien i wymienianie ich na kabiny prysznicowe. Różnie to argumentowano jednak dwa najważniejsze powody były następujące :
– zabierają mniej miejsca
– pod prysznicem można się szybciej umyć

Jest to oczywiście prawda. Prysznice są szczególnie przydatne gdy trzeba się umyć w biegu, ponieważ nie musimy ich napełniać i marnować na to czasu. Po drugie są przydatniejsze gdy mamy małą łazienkę. Zajmują znacznie mniej miejsca dzięki czemu możemy na przykład wstawić do łazienki dodatkową szafkę lub półkę na szczoteczki. Oprócz tego kabiny prysznicowe mają różne dodatkowe rzeczy jak na przykład bicze wodne czy radio, które jest fajnym dodatkiem jeśli nie mamy wodoodpornego telefonu.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kabina prysznicowa Od jakiegoś czasu myślałam o zamianie wanny na kabinę prysznicową. Oglądając kabiny doszłam do wniosku, że standardowa kabina nie będzie pasowała do mojej łazienki, nie tylko przez wymiar, ale i wygląd. Szukałam informacji o producentach kabin i wykonawcach. Wpisując hasło: kabiny prysznicowe Elbląg i znalazłam firmę, która, wykonuje kabiny pod wymiar i zapytałam o szczegóły i cenę. Umówiłam się na odpowiedni dzień. Przyjechali fachowcy i zmierzyli miejsce pod kabinę. Potem omawialiśmy szczegóły, przeglądałam wzory. Mogłam jeszcze zamówić parawan do mojej wanny, żeby brać prysznic na stojąco i nie zalać wodą podłogi i ścian, ale zdecydowanie wolałam kabinę. Polecony wzór bardzo mi się podobał. Po zdjęciu wanny i zamontowania kabiny byłam jeszcze bardziej zadowolona, ponieważ moja kabina była bardzo ładna, subtelna i prosta, bez zbędnych załamań, idealna do mycia, gdzie w szybki i prosty sposób mogę utrzymać czystość. Bardzo pasuje do wystroju łazienki i zajmuje mało miejsca, choć jest w środku przestronna. sitemap