Wanna z kabiną prysznicową

Uniwersalne rozwiązania

Bardzo często podczas remontu łazienki stajemy przed dość trudnym dylematem, czy wybrać wannę, czy też może jednak kabinę prysznicową. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, a także swoich zwolenników i przeciwników.
Istnieje jednak rozwiązanie uniwersalne, które jest w stanie zadowolić większość użytkowników łazienek, a mianowicie wanna z kabiną prysznicową.
Dzięki niej możemy cieszyć się gorącą kąpielą i relaksem jaki zapewnia nam wanna, a jednocześnie w sytuacjach kiedy nie mamy zbyt wiele czasu, możemy skorzystać z funkcji kabiny biorąc szybki prysznic.
Tak urządzona łazienka jest w stanie zadowolić każdego z domowników, niezależnie od ich indywidualnych upodobań, a także zaistniałej sytuacji.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kabina prysznicowa Od jakiegoś czasu myślałam o zamianie wanny na kabinę prysznicową. Oglądając kabiny doszłam do wniosku, że standardowa kabina nie będzie pasowała do mojej łazienki, nie tylko przez wymiar, ale i wygląd. Szukałam informacji o producentach kabin i wykonawcach. Wpisując hasło: kabiny prysznicowe Elbląg i znalazłam firmę, która, wykonuje kabiny pod wymiar i zapytałam o szczegóły i cenę. Umówiłam się na odpowiedni dzień. Przyjechali fachowcy i zmierzyli miejsce pod kabinę. Potem omawialiśmy szczegóły, przeglądałam wzory. Mogłam jeszcze zamówić parawan do mojej wanny, żeby brać prysznic na stojąco i nie zalać wodą podłogi i ścian, ale zdecydowanie wolałam kabinę. Polecony wzór bardzo mi się podobał. Po zdjęciu wanny i zamontowania kabiny byłam jeszcze bardziej zadowolona, ponieważ moja kabina była bardzo ładna, subtelna i prosta, bez zbędnych załamań, idealna do mycia, gdzie w szybki i prosty sposób mogę utrzymać czystość. Bardzo pasuje do wystroju łazienki i zajmuje mało miejsca, choć jest w środku przestronna. sitemap